استانداردها و گواهینامه ها

استانداردها و گواهینامه ها

تم آپ با شرکتهای مطرح در صنعت تصفیه فیزیکی آب و در بخش رسوب زدای الکترونیکی و الکتروپالسی در جهان همکاری می کند.

 

استاندارد ها و گواهینامه های محصولات این برند در ذیل به تفضیل آمده است:

 

استاندارد CE
نشان CE   انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد .
 محصولی که موفق به اخذ این آرم می شود، می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا ( بجز کشورهای سوییس و لیختن اشتاین ) بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را اخذ می کند.
علامت CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می دهد .
محصولاتی که واجد دریافت علامتCE  می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.
به عبارت دیگر ، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد.


لطفا جهت دسترسی به اطلاعات کاملتر،  به سایت CE   
http://www.ce-marking.com/
مراجعه نمایید.

 


استاندارد TÜV
 اتحادیه بازرسی و پایش فنی کشور آلمان  به آلمانی: Technischer Überwachungs-Verein) سازمانی مستقر در آلمان است که بر روی سلامتی کالاهای صنعتی ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف نظارت دارد تا استانداردهای ارائه شده برای سلامت انسان و محیط زیست را تأمین کنند.
یکی از معتبرترین استانداردهای دنیا متعلق به این سازمان است در آلمان که روی سلامتی کالاهای صنعتی ارایه شده از جانب شرکت‌های مختلف نظارت دارد تا استانداردهای ارایه شده برای سلامت انسان و محیط‌زیست را تامین کنند.
 این سازمان به‌عنوان یک مشاور مستقل بر سلامت کارکرد کالاها یا محصولاتی مانند محصولات کشاورزی، دودزایی وسایل نقلیه، استاندارد ساخت موتور خودروهای سنگین و سبک و تاسیسات انرژی را نظارت دارند.
شایان ذکر است که استاندارد TÜV قابلیت انطباق با انواع ایزوها را دارد.


لطفا جهت دسترسی به اطلاعات کاملتر،  به سایت
 http://www.tuv.com/
مراجعه نمایید.

 


استاندارد GS
مخفف عبارت آلمانی "Sicherheit Geprüfte" گواهی امنیتی است، که یک علامت صدور گواهینامه داوطلبانه بر اساس الزامات و مقررات ایمنی در کشور آلمان است.
اگرچه GS یک گواهینامه آلمانی است، اما توسط بسیاری از کشورها در اروپا، وسایر کشورهای آمریکایی و آسیایی به عنوان یک گواهینامه ایمنی به خوبی شناخته شده است .
نشان GS نه تنها نشان دهنده ایمنی و عملکرد محصول است بلکه نشان دهنده کیفیت پایدارمحصول می باشد و افزایش اعتماد مشتری و تمایل آن را برای خرید محصول را افزایش می دهد .
در حقیقت نشان GS کلیه الزامات و قوانین دایرکتیو تجهیزات با ولتاژ پایین (LVD) را پوشش می دهد .
جهت اخذ این استاندارد می باید الزامات و مستندات فنی زیر انجام شده و پس از تایید این مراحل، گواهینامه صادر می شود.
  مستندات کنترل کیفی
  مستندات خط تولید
مستندات مواد اولیه و قطعات خریداری شده
مستندات تجهیزات اندازه گیری
تست محصولات
اطلاعات و مستندات فنی محصولات
خدمات فنی و مهندسی
بازرسی کارخانه

لطفا جهت دسترسی به اطلاعات کاملتر،  به سایت
http://www.tuv.com/en/corporate/business_customers/product_testing_3/our_ervices_1/gs_mark_2/gsmark.html  مراجعه نمایید.

 


استاندارد UL
UL مخفف Under Writers Laboratories می باشد که سازمان مستقل بین‌المللی صادرکننده مجوز مخصوص محصولات ایمنی است.
دفتر مرکزی این شرکت آمریکایی که درسال 1894 تاسیس شده است، هم اکنون با دارا بودن بیش از 64 آزمایشگاه تست و صدور گواهینامه‌های تضمین و تأئید محصول در زمینه‌های مشابه ایمنی نظیر کیفیت آب، ایمنی غذا، مواد پرخطر و تست‌های عملیاتی میزان تحمل آلایندگی محیط زیست فعالیت دارد.
UL باتوجه به استانداردها و روش‌های تست، بصورت اختصاصی بر روی محصولات، مواد اولیه، قطعات، مونتاژ و تولید وسائل و تجهیزات مربوط به محصولات ایمنی اقدام می‌کند.
 ULدر زمینه بهداشت محیط، وظیفه ارزیابی و تضمین کیفیت آب‌های شرب و پاک را در آزمایشگاه‌های خود که در South Bend ایالت ایندیانا واقع است، برعهده دارد. سازمان UL  با 120 مرکز خدمات بازرسی، در سال 2008 دارای 6808 نفر پرسنل بوده و در 98 کشور جهان دارای اعتباری بین‌المللی است.

لطفا جهت دسترسی به اطلاعات کاملتر،  به سایت
http://www.ul.com/
مراجعه نمایید.

 


استاندارد CO یا (IHK)
Certificate of orgine

گواهی نامه مبدأ (CO)، کشور محل واقعی تولید کالا را نام برده و رسما آن را تأیید می کند. این گواهی نامه برای کشور آلمان توسط اتاق بازرگانی آلمان (IHK) صادر می گردد.